تبلیغات
. - دوباره می سازمت ...
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1392
«جــێـژوان» برمی گردد؟

با توجه به این که پس از مسدود شدن
«جــێـژوان» بارها از طرق مختلف با مدیریت و  پشتیبانی "میهن بلاگ" در تماس بوده ام تا نسبت به رفع مشکل ایجاد شده برای وبم اطلاعاتی کسب کنم؛ اما متاسفانه تاکنون هیچ پاسخی دریافت نکرده ام. این عدم پاسخگویی مسئولان "میهن بلاگ" برای نگارنده که حدود 4 سال است از سرویس آنان استفاده کرده و حتی عضو کانون نویسندگان "میهن بلاگ" هم  بودم را رنجاند.

جیژوان

 هر چند هنوز هم نمی دانم که به خاطر کدام گناه نکرده ام حاصل 4 سال خدمت دلسوزانه و صادقانه ام به بوکان را با یک کلیک چگونه "کان لم یکن" کردند، اما اکنون نگارنده به عنوان مدیر وبلاگ مسدود شده «جــێـژوان» در نظر دارم تا نسبت به ایجاد یک وب سایت ثبت شده در آینده ای نزدیک اقدام نمایم. از آنجا که وبلاگ «جــێـژوان» وبلاگی کاربر مدار بود و همیشه نظرات کاربران را سرلوحه ادامه راه خویش قرار می داد؛ اکنون نیز نیازمند راهنمایی و نظرات دلگرم کننده شما هست.
لطفاً به ما بگویید آیا موافق ایجاد یک وب سایت قوی، با رعایت همه اصول روزنامه نگاری حرفه ای با همان رویه بی طرفانه
«جــێـژوان» هستید؟ آیا «جــێـژوان» جدید می تواند در فضای رسانه ای بوکان موثر باشد؟
لازم به ذکر است طرح ایجاد وب سایت «جــێـژوان» فعلا در سطح ایده است و تا پختگی کامل نیاز به زمان دارد. اما شخصاً از اهالی "بوکان پاتوق" صمیمی انتظار دارم صادقانه نظرشان را در ایمن مورد ذکر کنند تا در صورت اقبال عموم نسبت به ایجاد این پایگاه اقدام کنم.
در مورد ایجاد این وب سایت در همین وبلاگ نظرسنجی هم طرح نموده ایم و دوست داریم نظر شما را در این مورد هم جویا شویم. پس در نظرسنجی ایجاد شده هم شرکت کنید.

با تشکر: مدیریت «جــێـژوان»


نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
نمایش نظرات 1 تا 30
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools