تبلیغات
. - تکذیب خبر کنسرات زنان در بوکان
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 دی 1392

برگزاری کنسرت تک خوانی بانوان در بوکان تکذیب شد


سرویس زنان:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان خبر برگزاری کنسرت تک خوانی بانوان در این شهرستان را تکذیب کرد.

رضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: چه امسال و چه در سالهای گذشته هیچ گونه کنسرتی با حضور تک خوانی زن و حتی همخوانی زنان در این شهرستان برگزار نشده است.

وی افزود: بر اساس بخشنامه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنها گروه‌هایی حق برگزاری کنسرت دارند که روال قانونی این امر را طی کرده و مجوزهای لازم را اخذ کرده باشند.

عباسی تصریح کرد: برای برگزاری کنسرت ابتدا باید متن اشعار، اسامی قطعات، اسامی نوازندگان و خوانندگان به همراه دی وی دی اجرا در قالب فرم‌های لازم به هیئت کارشناسی استان ارجاع داده شده و تنها در صورت تایید این هیئت مجوز برگزاری کنسرت صادر می‌شود و در آن مرحله نیز با هماهنگی مراجع ذیربط همچون اداره نظارت بر اماکن عمومی یک کنسرت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به سخنان روز گذشته محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر برگزاری کنسرت تک خوانی بانوان در این شهرستان گفت: در تماسی تلفنی که با آقای عثمانی داشته‌ام وی گفت که منظورش موسیقی زیر زمینی و غیر قانونی بوده است.
طبقه بندی: سرویس زنان،  سرویس اجتماعی، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools