تبلیغات
. - تئاتر کارگردان بوکانی به جشنوار فجر راه یافت
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 دی 1392

اثر کارگردان بوکانی به جشنواره تئاتر فجر راه یافت


سرویس هنری:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: نمایش گلوله بی صدا به کارگردانی هنرمند بوکانی به بخش مرور سی دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه بافت.

رضا عباسی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: نمایش گلوله بی صدا به کارگردانی افشین ناصری به همراه 17 نمایش دیگر از شهرهای تبریز، مازندران، آبادان، هرمزگان، گلستان، یاسوج، مشهد و تهران به سی و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر راه یافت.

وی افزود: جشنواره بین المللی تئاتر فجر معتبرترین جشنواره تئاتر ایران است که منتخبی از آثار بهترین کارگردان‌های تئاتر ایران در این جشنواره حضور می‌یابند.

عباسی با اشاره به فعالیت‌های هنری افشین ناصری گفت: این کارگردان بوکانی بیش از بیست سال است که به کار تئاتر مشغول است و در این مدت ده‌ها تئاتر را کارگردانی کرده و در چندین جشنواره بین المللی، کشوری و استانی حضور داشته و جوایزی را کسب کرده است.

به گفته رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان، افشین ناصری کارگردان بوکانی برای سومین بار است که در جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور می‌یابد.نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools