تبلیغات
. - بوکان صاحب پلیس فتا شد
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1392
افتتاح مرکز پلیس فتا در 4 شهر آذربایجان‌ غربی


سرویس اجتماعی:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: مرکز پلیس فتا در چهار شهرستان مهاباد، خوی، میاندوآب و بوکان همزمان با هفته نیروی انتظامی افتتاح می‌شود.

حسن کوره بلاغی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن اجتماعات پلیس فتای انتظامی آذربایجان غربی تشکیل شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه هفته نیروی انتظامی قرار داریم در این هفته پلیس فتا در چهار شهرستان مهاباد، خوی، میاندوآب و بوکان همزمان با 56 شهرستان کشور افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به افزایش 95 درصدی جرایم اینترنتی در 6 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته، تصریح کرد: این فرآیند با توجه به افزایش روز افزون کاربران در حوزه فضای مجازی دور از انتظار نیست.

کوره‌بلاغی بر لزوم پیشگیری از افزایش جرایم در حوزه فضای مجازی تاکید کرد و گفت: پلیس با تعامل سازنده خود با مدارس و دانشگاه‌ها در این حوزه وارد شده است.

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به جامعه هدف پلیس در پیشگیری از جرایم اینترنتی، افزود: قشر جوان جامعه، دانش‌آموزان و دانشجویان از جمله جامعه هدف پلیس فتا به شمار می‌روند.

وی با اشاره به آمار سنی مجرمان اینترنتی، خاطرنشان کرد: بیش از 50 درصد از این افراد در رده سنی 19 تا 30 سال قرار دارند.

کوره‌بلاغی ابراز داشت: پلیس فتای فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی به منظور پیشگیری از بروز جرایم در فضای مجازی اقدام به آموزش فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی در مساجد، حسینیه‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها کرده است.

وی ادامه داد: از ارگان‌های فرهنگی انتظار داریم در این راه مساعدت لازم را با پلیس داشته باشند.


طبقه بندی: سرویس اجتماعی،  سرویس شهری، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools