تبلیغات
. - بوکان از شهرهای حادثه خیز استان اعلام شد
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 20 شهریور 1392
ارومیه، بوکان، مهاباد و میاندوآب از شهرهای حادثه خیز استان هستند


سرویس حوادث:

به گزارش بولتن خبری بوکان وبه نقل از خبرگزاری ایرنا، فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی گفت: شهرستان های میاندوآب، مهاباد، ارومیه و بوكان بیشترین سهم سوانح رانندگی در استان را به خود اختصاص داده اند. سرهنگ عباس فرمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیمی از تصادفات جاده ای در سطح استان در این چهار شهرستان رخ می دهد و این امر لزوم برنامه ریزی مسئولان استانی و شهرستانی برای مقابله با حوادث را می رساند.
وی اضافه كرد: دوطرفه بودن جاده ها، انحراف به چپ، سرعت غیرمجاز و سبقت غیرمجاز از جمله علل اصلی تصادفات در محورهای مواصلاتی این شهرستانها هستند.
فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی گفت: ۴۲ درصد از تصادفات به وقوع پیوسته در استان طبق بررسی های صورت گرفته ناشی از عدم توانایی رانندگان در كنترل وسایط نقلیه و واژگونی خودروهاست.
وی از رانندگان وسایط نقلیه خواست با رعایت احتیاط و دقت در رانندگی و توجه كافی به مقررات و تابلوهای نصب شده در راه های استان از بروز حوادث دلخراش ناشی از تصادف در جاده ها جلوگیری كنند.
سرهنگ فرمانی افزود: بیشترین وقوع تصادفات در جاده های استان در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۱ به وقوع می پیوندد كه این ساعات، زمانهای اوج ترافیك در جاده های استان هستند و رانندگان باید با پایبندی به مقررات دقت بیشتری در رانندگی داشته باشند.طبقه بندی: سرویس حوادث،  سرویس استانی، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools