تبلیغات
. - بانوان بوکانی نایب قهرمان کاراته کشور شدند
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 20 شهریور 1392
کسب مقام دوم کاراته بانوان کشور توسط ورزشکاران بوکانیسرویس ورزشی:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، بانوان ورزشكار بوكانی با كسب هفت مدال رنگارنگ مقام دوم مسابقات كاراته قهرمانی كشور سبك كیوكوشین بایا كورون را از آن خود كردند. در این دوره از مسابقات ۱۵۰ ورزشكار در قالب ۱۰ تیم از استان های تهران، البرز، لرستان، مركزی، آذربایجان غربی، فارس، كرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خوزستان حضور داشتند كه به مدت یك روز در سالن تختی شهرستان مرودشت با هم به رقابت پرداختند.
ورزشكاران بوكانی در این مسابقات پنج مدال طلا، یك نقره و یك برنز را در دو بخش كومیته و كاتا كسب كردند.
كوثر صادقی وزن منهای ۵۰ كیلوگرم، در رده سنی بزرگسالان، سنگول باباخانی در وزن منهای ۴۰ كیلوگرم در رده سنی نونهالان، شیلان حاجی رسول پور در وزن منهای ۶۵ كیلوگرم در رده سنی نوجوانان و الناز تباك وزن منهای ۷۰ كیلوگرم در رده سنی خردسالان بخش كومیته و كاتا مدال طلا به گردن آویختند.
مهری مهجور نیز در رده سنی نوجوانان مدال طلای وزن منهای ۴۰ كیلوگرم را در بخش كومیته به گردن آویخت.
ندا عبدالله زاده در وزن منهای ۴۰كیلوگرم و در رده سنی جوانان مدال نقره و زیور جوانمیر در وزن منهای ۴۵ كیلوگرم و رده سنی نوجوانان مدال برنز به دست آوردند.
در این مسابقات، در بخش كاتا تیم تهران مقام اول را به دست آورد و تیم های بوكان و خراسان رضوی نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند و در بخش كومیته نیز تیم فارس مقام اول را به خود اختصاص داد و تیم های تهران و بوكان نیز به ترتیب مقامهای دوم و سوم رسیدند.طبقه بندی: سرویس افتخار آفرینان،  سرویس ورزشی، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools