تبلیغات
. - مراسم تجلیل از خبرنگاران بوکانی برگزار شد
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 21 مرداد 1392
رسانه‌ها با نشان دادن نقاط ضعف، نقاط قوت را تسری می‌دهندسرویس فرهنگی:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری فارس، بوکان سرهنگ فتاح بابانژاد صبح امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران بوکان که به همت فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار، کار خبرنگاری را بسیار ارزشمند برشمرد و گفت: در حوزه منطقه انتظامی بوکان از خبرنگاران بسیار سپاسگزار هستیم چراکه در همه برنامه‌ها و بازتاب عملکرد منطقه انتظامی این شهرستان در کنار ما بوده و رسالت خود را به خوبی ایفا کرده‌اند.

وی عنوان کرد: خبرنگاران رسالت هر نهاد، دستگاه و ارگانی را آنگونه که شاید و باید به جامعه معرفی می‌کنند و جامعه را در راستای عملکرد آن دستگاه آگاه می‌سازند.

فرمانده انتظامی بوکان با بیان این‌که لازم است تا خبرنگاران در حوزه تنویر افکار عمومی عملکرد مطلوبی داشته باشند، خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که حوزه خبرنگاری ظرافت خاص خود را دارد، وجود خبرنگاران در جامعه می‌تواند موجب ارتباط سازنده‌ای مابین مردم و مسئولان باشد.

وی گفت: رسانه‌ها می‌توانند با نقد منصفانه و نشان دادن نقاط ضعف، نقاط قوت را تسری دهند تا دستگاه‌های اجرایی بتوانند با حمایت و همراهی خبرنگاران پیشتاز همه مسائل باشند.

در ادامه این جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: در واقع کار خبرنگاری کار تعلیم و تربیت است، یک کار فرهنگی که به جامعه آگاهی می‌دهد.

رضا عباسی در پایان گفت: رسالت خبرنگار، ابلاغ حقیقت و ماموریتی پیامبرگونه است.

طبقه بندی: سرویس فرهنگی،  سرویس شهری، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools