تبلیغات
. - کاهش تصادفات درون شهری در بوکان
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 20 مرداد 1392

تصادفات جرحی درون شهری در بوکان امسال 30 درصد کاهش یافته است


سرویس حوادث:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، فرمانده انتظامی بوکان گفت: تصادفات جرحی درون شهری در این شهرستان امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 30 درصد کاهش یافته است.

سرهنگ ˈفتاح بابانژادˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: برگزاری کلاس های آموزش همگانی در سطح مدارس، مساجد و مهد کودک ها، فرهنگ سازی مناسب، رعایت قانون از سوی رانندگان و اجرای طرح های انضباط ترافیکی از عوامل عمده کاهش تصادفات جرحی درون شهری در این شهرستان است .

وی گفت: در راستای ارتقای طرح امنیت اجتماعی در این شهرستان یک هزار و 700 دستگاه انواع موتور سیکلت و بیش از 300 دستگاه انواع خودرو فاقد پلاک و فاقد مدارک توقیف و به مراجع قضایی تحویل شده اند.

سرهنگ بابانژاد همچنین به اجرای طرح امنیت اجتماعی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: اجرای موفقیت آمیز این طرح در سال های اخیر موجب کاهش قابل توجه جرایم در حوزه سرقت های فردی از جمله کیف قاپی در این شهرستان شده است .

فرمانده انتظامی بوکان از دستگیری 10 سارق و مالخر در این شهرستان نیز در سالجاری خبر داد و اظهار داشت: این سارقین در ارتباط با سرقت سیم برق و مخابرات ، ساختمان نیمه کاره، خانه باغ، وجه نقد، کارگاه، منزل، ادوات کشاورزی، مغازه، دریچه های مخابراتی و همچنین خودروهای سواری و باری دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند .

بابانژاد ارزش ﺍﻗﻼﻡ مکشوفه از این سارقان را بیش از دو میلیارد و 850 میلیون ریال برآورد کرد .
طبقه بندی: سرویس حوادث،  سرویس شهری،  سرویس اجتماعی، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools