تبلیغات
. - کسب عنوان ورزشکار جوانمرد توسط کمال علیخواه آذر
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 13 مرداد 1392

ورزشکار بوکانی عنوان ورزشکار جوانمرد ایران را به خود اختصاص داد


سرویس ورزشی:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، رئیس اداره ورزش و جوانان بوکان گفت: یکی از ورزشکاران این شهرستان عنوان جوانمردترین ورزشکار ایران را به خود اختصاص داد.

انور ملارحیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این ورزشکار ˈکمال علی خواه آذرˈ نام دارد که در بخش رشته های رزمی توانست این عنوان را به خود اختصاص دهد.

وی گفت: در آیین تجلیل از ورزشکاران جوانمرد ایران که به میزبانی سازمان بسیج ورزشکاران اخیرا در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما برگزار شد این رزمی کار ملی پوش بوکانی توانست عنوان جوانمردترین ورزشکار رزمی ایران را کسب کند.

ملارحیمی اظهار کرد: در این آیین سازمان بسیج ورزشکاران از ورزشکارانی که مقابل رژیم صهیونیستی به میدان نرفتند از جمله این ورزشکار بوکانی تجلیل به عمل آورد.

وی ادامه داد: در این آئین همچنین ورزشکاران رشته های مختلف و نیز هشت ورزشکار لبنانی که مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی حاضر به رویارویی نشده بودند لوح تقدیر دریافت کردند.

سال گذشته کمال علی خواه آذر ،سامبوکار بوکانی در حالی که مدعی اصلی کسب مدال طلای مسابقات جهانی بلاروس بود، در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از دیدار با حریف رژیم صهیونیستی خودداری کرد.
طبقه بندی: سرویس ورزشی،  سرویس افتخار آفرینان، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools