تبلیغات
. - برگزاری جشن گلریزان در بوکان برای کمک به زندانیان مالی
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 9 مرداد 1392

جشن گلریزان در بوکان برگزار شد


سرویس اجتماعی:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، به مناسبت ماه مبارک رمضان جشن گلریزان با حضور جمعی از خیرین و نیکوکاران بوکان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس دادگستری بوکان در این آیین باشکوه که با همکاری اداره زندان و انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان در تالار ˈرازاوهˈ برگزار شد از مشارکت خیرین در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد قدردانی کرد.

حجت الاسلام عادل گل حسینی گفت: زندانیان جرایم غیر عمد چشم امید خود را به جشن گلریزان دوخته اند چرا که در این گونه جشن ها نیت خدایی وجود دارد.

وی گفت: ماه مبارک رمضان ماه بخشش و کمک به نیازمندان است و جشن گلریزان بهانه خوبی است که خیرین جهت کمک به نیازمندان و خانواده زندانیان جرایم غیر عمد دور هم جمع شده و به یاری آنان بشتابند.

در این مراسم رئیس اداره زندان بوکان نیز اظهار داشت: میزان کمک های جمع آوری شده در جشن گلریزان هرسال در مقایسه با سال قبل از آن افزایش پیدا می کند .

داریوش بخشی گفت: با کمک هایی که توسط خیرین این شهرستان انجام گرفته زمینه آزادی هفت نفر از زندانیان جرایم غیرعمد تاکنون فراهم شده است.

در جشن گلریزان امسال که جهت کمک به آزادی زندانیان مالی غیر عمد این شهرستان برگزار شد 470 میلیون ریال کمک از سوی خیرین و افراد نیکوکار جمع آوری شد.
طبقه بندی: سرویس اجتماعی،  سرویس شهری، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools