تبلیغات
. - رییس آموزش پرورش بوکان نماینده روسای آموزشی استان شد
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 16 تیر 1392

مدیر آموزش و پرورش بوکان نماینده روسای آموزش و پرورش آذربایجان غربی شد


سرویس آموزشی:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوکان به عنوان نماینده روسای آموزش و پرورش آذربایجان غربی انتخاب شد.

مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش بوکان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مدیر آموزش و پرورش بوکان به عنوان نماینده روسای آموزش و پرورش استان برای ایجاد هماهنگی در سی امین اجلاس روسا انتخاب شده است.

حسین دانش دوست گفت: سی امین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور از 15 تا 17 تیر سال جاری در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور و سخنرانی مقامات بلندپایه کشور و نظام تعلیم و تربیت برگزار می شود.

وی تبیین سیاست ها و خط مشی های نظام تعلیم و تربیت در یک سال آینده را هدف این اجلاس دانست و گفت: 16 کارگروه تخصصی با تبادل افکار و تجربیات خود باز اندیشی مجددی از سیاست های نظام تعلیم و تربیت خواهند داشت .

مسوول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بوکان افزود: اجرای نظام جذب و رتبه بندی معلمان که به تعبیری از آن به عنوان انقلاب دیگر در آموزش و پرورش یاد می شود از محورهای کلی اجلاس روسا است.

وی ادامه داد: مدیر آموزش و پرورش بوکان سال گذشته نیز به عنوان نماینده روسای آموزش و پرورش آذربایجان غربی که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد به عنوان سخنران حضور داشت.
طبقه بندی: سرویس آموزشی،  سرویس فرهنگی،  سرویس استانی، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools