تبلیغات
. - جمله مشهور معاون اول رییس جمهور در بوکان در میان حرف‌های عجیب وی
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


همه حرف‌های عجیب و غریب آقای معاون


سرویس سیاسی:به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری مهر٫ صحبت‌های عجیب رحیمی در این سال ها، در کنار شبهه‌هایی که درباره مدرک تحصیلی او وجود داشته، او را پرحاشیه ترین معاون اول رئیس جمهور تاریخ ایران لقب داده است. کسی که در دوران ریاست جمهوری هاشمی در جایگاه استاندار کردستان دست او را بوسید و در دولت احمدی نژاد از زبان یک مسلمان سوری او را در جایگاه پیامبری نشاند.

این جملات بخشی از صحبت های جنجالی محمدرضا رحیمی در 7سال معاونت اولی او است:

 

- از زمان حضرت آدم(ع) تاکنون برای هیچ پروژه‌ای چون مسکن مهر کار نشده است. (12 تیر 92 در افتتاحیه مسکن مهر خوزستان)

- ان‌شاءالله از شما فرزندی به دنیا بیاید که احمدی‌نژاد شود. (8خرداد 92 مراسم افتتاح مسکن مهر بوشهر خطاب به زوج بوشهری)

- امروز برخی از کشورهای خارجی و غربی تحریم کننده نفت ایران ذلیل و چادر به سر شده اند. (28 فروردین 92 در افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت تهران)

- خون عزیزانی که در حماسه 9 دی بر کف خیابان‌ها ریخت مهر تاییدی بر خلوص اصحاب امام حسین(ع) که همه ناپاکی‌ها را از خیابان‌های تهران زدودند. (9دی 91در مراسم بزرگداشت 9 دی نهاد ریاست جمهوری)

- به نام خدا و به نام مقام معظم رهبری و به نام رییس‌جمهور. (19آذ 91 در افتتاحیه طرح توسعه سیمان بوكان)

- سازمان ملل بی خاصیت و وابسته است. 27 كشور اروپایی تحریم جدیدی علیه ایران انجام دادند و استرالیایی‌ها كه یك مشت گله دار هستند نیز به آنها پیوسته‌اند. (۱۸ مرداد ۱۳۸۹ سومین روز اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق سراسر كشور)

- دلار و یورو را از سبد ارزی خارج خواهیم كرد و جای آن ریال و پول هر كشوری كه با ما همكاری كند را قرار می‌دهیم چرا كه این ارز‌ها را نجس می‌دانیم و نفت را هم به دلار و یورو نخواهیم فروخت. (۱۸ مرداد ۱۳۸۹ سومین روز اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق سراسر كشور)

- این کشور (انگلستان) هیچ ندارد و نه آدم‌هایش آدم و نه مسئولانش مسئول هستند... یک مشت خرفت هستند که مافیا بر آنها حاکم است. ۵۰۰ سال دنیا را غارت کردند و جوانی که الان آمده است احمق‌تر از قبلی است. (۱۸ مرداد ۱۳۸۹ سومین روز اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق سراسر كشور)

- در سوریه یکی از مسلمانان به من گفت که من معتقدم اگر بنا بود بعد از پیامبر، پیامبری دیگر بیاید، آن احمدی نژاد بود. این ابراز احساسات برای ما افتخار بزرگی است و به برکت وجود شما، ما را مورد نوازش و احترام قرار می‌دادند. (۱۷ خرداد ماه سال ۸۵ در اجلاس سالانه مدیران دیوان محاسبات)

طبقه بندی: سرویس سیاسی، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools