تبلیغات
. - جلسه کارگروه مسکن و حمل و نقل بوکان برگزار شد
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 9 تیر 1392
فرماندار بوکان:
مسکن مهر یک طرح بی‌بدیل است


سرویس شهری:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری فارس٫ فرماندار بوکان گفت: اجرای طرح مسکن مهر یک طرح بی‌بدیل است، که در رفع دغدغه خانواده‌های زیادی موثر واقع شده است.

حسن عباسی ظهر امروز در جلسه کارگروه مسکن و حمل و نقل که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد، اظهار داشت: در طول خدمت دولت نهم و دهم در همه زمینه‌ها از جمله مسکن اقدامات زیادی انجام گرفت.

وی پروژه مسکن مهر را یکی از طرح‌های ماندگار و به یادماندنی دانست، افزود: با اجرای این طرح ملی، خانواده‌های زیادی صاحب سرپناه و مسکن مناسب شدند، جوانان زیادی هم در بدو تشکیل خانواده توانستند به تامین این نیاز خود مبادرت کنند.

فرماندار بوکان ادامه داد: با توجه به اینکه این شهرستان یکی از مناطق مهاجرپذیر استان است، مشکل کمبود مسکن نیز به طور مشخص در آن وجود دارد، که با اجرای طرح مسکن مهر در راستای رفع این مشکل گام برداشته می‌شود.

وی افزود: در مناطق روستایی یک هزار و 70 واحد مسکونی احداث و تحویل شده است، از طرف دیگر یک هزار و 500 واحد مسکن مهر و بیش از یک هزار واحد خودمالکی نیز در طول سال‌های گذشته احداث و تحویل شده است.

فرماندار بوکان به اقدامات صورت گرفته برای آسفالت راه‌های روستایی، اشاره کرد و اظهار داشت: هم‌اکنون 315 کیلومتر راه روستایی آسفالت در بوکان وجود دارد که اگر اعتبار موردنیاز تامین شود، 86 کیلومتر راه روستایی زیرسازی می‌شود.

عباسی تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های نیمه‌تمام را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: پروژه‌های احداث مدرسه در مجاورت مساکن مهر، تعریض جاده بوکان ـ میاندوآب، تعریض جاده بوکان ـ سقز، آسفالت جاده سد شهید کاظمی و تکمیل پروژه بیمارستان شهید قلی‌پور از جمله پروژه‌هایی است که سریع‌تر باید به نتیجه برسد.
طبقه بندی: سرویس شهری،  سرویس اقتصادی، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools