تبلیغات
. - تشکر فرماندار بوکان از حضور حماسی مردم در انتخابات
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 26 خرداد 1392

فرماندار بوکان از حضور مثال زدنی مردم در انتخابات تقدیر کرد


سرویس سیاسی:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، فرماندار بوکان از حضور مثال زدنی مردم این شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی قدردانی کرد .

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن عباسی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: حضور حماسی مردم این شهرستان در صحنه انتخابات قابل تقدیر بوده و این حضور برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

وی با بیان اینکه این حضور یک حضور حماسی و تاریخی بود، گفت: همانطور که پیش بینی می شد مردم این شهرستان همراه با سایر ملت ایران با حضور به موقع و آگاهانه خود حماسه ای بی نظیر و باشکوه را خلق کردند .

عباسی با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات افزود: مردم آگاه و با بصیرت بوکان با وجود جوسازی های دشمنان به عدم مشارکت در انتخابات، با حضور پرشور خود تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی گفت: بسیاری از شعب اخذ رای تا ساعات پایانی شب مملو از جمعیت بود و مردم حضور قابل توجهی در صحنه از خود به نمایش گذاشتند.

رئیس ستاد انتخابات بوکان پیام این مشارکت تاریخی مردم را بیعت مجدد مردم با آرمان های امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهیدان دانست .


طبقه بندی: سرویس سیاسی،  سرویس انتخابات، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools