تبلیغات
. - شور انتخاباتی در بوکان بالا گرفت
.
۞ ... هـمـچـنـان فـریـاد بـراے فـردایے بـهتـر بـراے بـوکـان ۞


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 18 خرداد 1392

شور و حال انتخابات در بوکان در حال افزایش است


سرویس انتخابات:


به گزارش بولتن خبری بوکان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، با نزدیک شدن به روز 24 خرداد ماه روز حماسه سیاسی مردم ایران اسلامی شور و حال انتخابات نیز در شهرستان بوکان در حال افزایش است .

به گزارش خبرنگار ایرنا، با گذشت زمان تبلیغات قانونی نامزدهای شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری فضای عمومی شهر بوکان با انواع پوستر ، بنرها و بروشورهای رنگارنگ تبلیغاتی نامزدهای انتخابات حال و هوایی دیگر بخود گرفته و خیابان های این شهر را نشاط و هیجان انتخاباتی فرا گرفته است .

در بیشتر نقاط شهر انواع بنرها و تراکت هایی به چشم می خورد که چهره نامزدها را به مردم معرفی می کند و گروه زیادی از عوامل تبلیغاتی در سر خیابان ها و چهار راه ها انواع کارت های ویزیت و بروشور های تبلیغاتی را در بین رهگذران توزیع می کنند.

طرفداران نامزدهای شورای شهر بوکان از هر فرصت مان و تجمع مردمی استفاده کرده و اقدام به تبلیغ نامزدهای مورد نظر خود می کنند.

به رغم آنکه شهرداری در مناطق پرتردد شهر تابلو ها و مکان های خاصی را برای تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی تعیین و تعبیه کرده است باوجود این هم اکنون دیوراها و دیگر اماکن سطح شهر را عکس ها و تصاویر نامزدهای انتخاباتی فرا گرفته است.

طرفداران کاندیداها با استقرار در مقابل ستادها اقدام به توزیع عکس، بروشور و کارت های ویزیت در بین عابران و خودروهای عبوری کرده و از آنها می خواهند که به کاندیدای آنها در روز 24 خرداد رای بدهند .

شماری از کاندیداها نیز با ائتلاف هایی که تشکیل داده اند قصد دارند با جلب نظر مردم آرای بیشتری را به سوی خود جذب کنند .

شماری از نامزدها در محل ستادهای خود با نصب بلندگوهایی بزرگ و پرسر و صدا علاوه بر بیان دیدگاه ها و اهداف خود اقدام به پخش ترانه های محلی کرده و گروهی نیز با استفاده از گروه های موسیقی زنده اقدام به شادی و رقص محلی می کنند.

فرماندار بوکان با اظهار رضایت از شادی و شور انتخاباتی که فضای این شهر را فراگرفته است اظهار امیدواری کرد که این شور و نشاط انتخاباتی در روز 24 خرداد ماه به خلق یک حماسه بزرگ منجر شود .

حسن عباسی گفت: دشمنان انقلاب به دنبال مایوس کردن مردم و عدم حضور آنان در عرصه انتخابات هستند اما کاندیداها با ایجاد امید و انگیزه و فضایی توام با شور انتخاباتی در میان مردم، دشمنان را از توطئه های خود مایوس خواهند کرد .

وی اظهار کرد: در چنین شرایطی کاندیداها وظیفه دارند از ایجاد تنش در جامعه پرهیز کرده و مصلحت نظام و مردم را بر مصلحت شخصی خویش ترجیح دهند.

وی از کاندیداهای شوراهای اسلامی خواست تا بیش از ظرفیت های محلی و اختیارات قانونی خود به مردم وعده ندهند.

امام جمعه شهر بوکان نیز ضمن تشویق مردم به حضور گسترده در انتخابات و ایجاد شور انتخاباتی در جامعه گفت: سرنوشت و آینده ایران اسلامی به حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های رای بستگی دارد از این رو باید با مشارکت حداکثری در این انتخابات حمایت خود را از نظام و انقلاب به جهانیان نشان دهیم .

ماموستا عبدالرحمان خلیفه زاده اظهار داشت: تحقق مشارکت حداکثری در کاهش تهدیدات دشمنان بسیار موثر است زیرا آنها منتظرند تا با کاهش مشارکت مردم ، حوزه تهدیدات خود را علیه نظام افزایش دهند.

علاوه بر نامزدهای شوراهای اسلامی، هوادارن نامزدهای ریاست جمهوری نیز با شیوه های خاصی اقدام به جلب نظر مردم و گرفتن آرای آنها به نفع نامزدهای مورد نظر خود هستند.

دراین راستا ستادهای مربوط به آقایان قالیباف، روحانی، جلیلی، رضایی و ولایتی در نقاط مختلف شهر بوکان با حضور شماری از هواداران آنها دایر شده است .

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، روز 24 خرداد ماه امسال و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای خبرگان رهبری در شهرستان بوکان برگزار می شود.

گزارش از: محمد ادیب
طبقه بندی: سرویس انتخابات،  سرویس سیاسی،  سرویس اجتماعی، 
نویسنده: خەمخۆر (غمخوار)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا موافق تغییر نام «بــولــتــن خـــبــری بـــوکــان» به «جــێــژوان» و ادامه فعالیت آن به همان شیوه هستید؟
MP3 بوكان
پیوندها
انتخاب وبلاگ برتر
ارتباط با «جێژوان»
معرفی به دوستان
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools